aradığınız ne varsa burda....

bizimle iletişime geçmen yeterli !!

 

Hakkımızda   

Yaratıcı & yüksek kalite

Gelecek aktiviteler

Haberlerimiz

Müzeyyen Group olarak, 2009 yılından bu yana iç ve dış ticaret ile üretim alanlarında faaliyetteyiz. Ürün çeşitliliğimiz arasında markanızı geniş kitlelere duyurabileceğiniz reklam malzemelerimiz ve konforuyla adından söz ettiren mobilya tasarımlarımız var. İşimizi severek yapıyor ve bunu ürünlerimize yansıtıyoruz. Yılların verdiği tecrübe sayesinde faaliyet alanlarımızda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müzeyyen Group olarak öncelikli hedeflerimiz arasında koşulsuz müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Üretim felsefemizi yenilikçilik ve yaratıcılık üzerine kurduk. Üst seviye kalite standartlarına sahibiz ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Gayretimiz, üretim elemanlarımızı geliştirmek ve müşterilerimize en iyisini sunmak içindir. Başarımızın sırrı tasarımcılarımızın yaratıcı fikirlerine verdiğimiz destekte yatar. Çevre ve insan sağlığı bizim için çok değerlidir.

 

Reklam alanında; tabela, karton kutu ve ambalaj, masa üstü tanıtım ürünleri, kitap, dergi, broşür ve diğer tanıtım ürünlerini tasarlıyoruz. CNC ve lazer kesim işlerinizi çözüm ortaklarımızla birlikte yürütmekteyiz. Geleneksel tanıtım araçlarını yenilikçi bir bakış açısıyla hazırlayarak hikayenizi duyurmanıza yardımcı oluyoruz. Matbaamız her geçen gün daha da güçlenmektedir. İhtiyacınız olan her türlü basılı tanıtım ürününü titizlikle işliyoruz. Müzeyyen Group olarak yurt içi ve yurt dışı tüm tanıtım faaliyetleriniz için işinin uzmanı ekibimizle yanınızda yer almak bize onur verir. Açılış ve tanıtım günleriniz için kalem, anahtarlık, takvim gibi promosyon ürünleri de portföyümüz arasındadır. Markanızın logosunun basılı olduğu şık karton çantalar üretiyoruz ve bunlarla hediyelerinizi ulaştırmanıza yardımcı oluyoruz. Gelişmiş teknolojik ekipmanlar kullanarak renk ve kalite sistemlerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

 

Reklam ürünlerimizde olduğu gibi mobilyalarımızda da maksimum fayda elde etmeniz için çalışmaktayız. Evinizin ve ofisinizin havasını değiştirecek mobilyaları dinamik ekibimizle birlikte tasarlamak bizim için büyük keyif. Şık ve rahat ofis takımları, çalışma sandalyeleri ve diğer mobilya çeşitleriyle iş ve yaşam alanlarınıza imzamızı atmaya hazırız. Her tarza hitap eden, yenilikçi, zevkli tasarıma sahip modellerle her daim ön planda olmanız için çalışmaktayız. Konforunuz en önemli önceliğimizdir. En kaliteli üretim örneklerini güvenilir e-ticaret siteleri üzerinden sizlere ulaştırıyoruz. Kendi tasarımlarımız için büyük özveriyle çalışan bir ekibimiz var. Ar-Ge departmanımız sektördeki son trendleri yakından takip eder. En iyi örnekleri sizlere ulaştırmak için aracılık ediyor, kendi üretimlerimiz için ilham alıyoruz. Tekstil ticaretinde de çeşitli faaliyetlerimiz vardır. Satışını yaptığımız ürünler arasında çekmece ve valiz düzenleyici hurçlar yer alır. Kaliteli ve şık tekstil ürünlerimizle hayatınızı kolaylaştıracak alternatifler üretmekteyiz.

 

Müzeyyen Group olarak öncelikli hedefimiz faaliyet alanlarımızda gelişim göstererek lider konumda yer almaktır. Müşterilerimizin işlerimizden memnun olması da büyük önem arz eder. Reklam alanındaki çalışmalarımızı daha ileriye taşımak ve mobilya alanında yenilikçi ürünler ortaya çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yapmayı garanti ediyoruz. Reklam alanındaki çalışmalarımız markanızı duyurmanız, mobilya modellerimiz konforunuz ve prestijiniz için sizlerin hizmetindedir.

 

Vizyonumuz

Teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ürünleri beklentileriniz doğrultusunda sizlere ulaştırmak.

Ürün ve hizmet kalitesinde siz değerli müşterilerimizin öncelikli tercihi olmak.

Doğaya, çevreye ve insani değerlere sahip çıkarak toplum bilincine katkı sunmak.

Faaliyet alanlarımızda yurt içinde ve yurt dışında lider konumda yer almak.

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızda doğaya, toplum değerlerine saygı duyarak ekonomik ve ahlaki değerler doğrultusunda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

İletişim

Telefon:

0542 458 0470

0507 72 04361

Eposta:

muzeyyenticaret@gmail.com

info@muzeyyen.com.tr